Jak działamy?

how_it_works_11

Krok 1

To etap, na którym wspólnie określamy cele projektu, doradzamy rozwiązania, planujemy i szkicujemy wstępne modele strony www.
how_it_works_22

Krok 2

Na podstawie uzyskanych informacji, tworzymy projekt strony www. Nabiera ona kształtów, a szkic zmienia się w wizualny projekt.
how_it_works_43

Krok 3

Do pracy nad stroną włączają się czarodzieje programiści, copywriterzy i specjaliści od SEO. Razem stworzą oni Twoją stronę www..
how_it_works_34

Krok 4

Przed oficjalnym uruchomieniem Twojej witryny dla szerokiego grona odbiorców, udostępniamy ją mniejszemu gronu użytkowników Internetu. Na tym etapie dokładnie testujemy projekt i dopieszczamy drobiazgi.

Dalszy Rozwój Serwisu
i Wzrost Zysków!

Analiza i testy zachowania użytkowników

Po uruchomieniu strony, możemy badać zachowanie użytkowników w serwisie. Dzięki temu zaprojektujemy kolejne skuteczne rozwiązania, które zwiększą skuteczność Twojej strony, a tym samym jej dochody.

Szczegóły

Stały rozwój i nadzór serwisu

Oferujemy stały nadzór techniczny nad serwisem. Dbanie o jego stabilność, stałe bezpieczeństwo, szybkość działania i aktualne kopie zapasowe. Nie musisz martwić się kwestiami obsługi i aktualizacji. Wszytko zrobimy za Ciebie.

Szczegóły

Stałe partnerstwo w super cenie

Potrzebujesz eksperta, który regularnie będzie dbał, rozwijał i ulepszał Twój serwis www? Z nami masz taką możliwość!

Nie stać Cię na zatrudnienie najlepszego eksperta w branży, a chciałbyś regularnie rozwijać swój serwis www, aby był bardziej funkcjonalny, lepiej sprzedawał, a ludzie częściej powracali? Z nami masz taką możliwość. Przygotowaliśmy 3 pakiety regularnej współpracy przy niskich miesięcznych opłatach. Całość jest tańsza niż zatrudnienie nowej osoby, a jakość nieporównywalnie większa. Przy długofalowej współpracy otrzymujesz wsparcie naszego całego zespołu. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Kontakt